Fotowoltaika dla domów i firm w Zabrzu i okolicach

Szybki Kontakt!

Telefon: +48 730 031 088 
Email: biuro@pompycieplack.pl

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się wdrażaniem rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można montaż instalacji fotowoltaicznych czy też współpracującego z takim systemem magazynu energii. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej układu – zachęcamy do kontaktu. Zajmujemy się zarówno fotowoltaiką dla firm, jak i świadczymy usługi dla domu. Realizujemy zlecenia m.in. w Zabrzu i okolicach. Przekonaj się, jak funkcjonalny jest ten system oraz dlaczego warto zdecydować się na niego w przypadku posiadania pompy ciepła.

Instalacje fotowoltaiczne – montaż w Zabrzu

Decyzja o zainwestowaniu w panele fotowoltaiczne niesie ze sobą wiele korzyści, do których należy zaliczyć możliwość zaoszczędzenia na rachunkach za energię elektryczną, a decydując się dodatkowo na magazyn energii, można jeszcze bardziej zwiększyć niezależność od prądu z sieci. Warto pamiętać, że ten generowany jest przez wykorzystanie wyczerpanych źródeł. Instalacja fotowoltaiczna jest więc proekologiczna, co ma ogromne znaczenie w dobie dzisiejszego kryzysu klimatycznego. Co więcej, fotowoltaika jest wytrzymała oraz praktycznie bezobsługowa. System oparty na panelach fotowoltaicznych jest ponadto nisko awaryjny. 

Wszystkich zainteresowanych instalacją paneli fotowoltaicznych zapraszamy do współpracy z nami. Działamy m.in. w Zabrzu i okolicach.