Fotowoltaika – kompleksowa obsługa na terenie Gliwic

Szybki Kontakt!

Telefon: +48 730 031 088 
Email: biuro@pompycieplack.pl

Jako firma zajmująca się odnawialnymi źródłami energii oferujemy instalacje fotowoltaiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Są to systemy szczególnie przydatne, gdy chcemy, by współpracowały z działającą na prąd pompą ciepła. Realizujemy zlecenia na fotowoltaikę dla osób prywatnych oraz firm. Nasz doświadczony zespół specjalistów doradzi w doborze najbardziej efektywnego systemu fotowoltaicznego w danej sytuacji. Dzięki naszym usługom możesz stawić czoła wyzwaniom związanym z energią, zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

Montaż fotowoltaiki wiąże się z:

  • oszczędnością na rachunkach za prąd,
  • zmniejszeniem zależności od tradycyjnych, wyczerpywalnych źródeł energii, takich jak paliwa kopalne,
  • niską emisją CO2 i proekologicznością,
  • prostotą obsługi: utrzymanie paneli fotowoltaicznych jest stosunkowo proste i niedrogie – wymaga jedynie regularnego czyszczenia oraz konserwacji,
  • niską awaryjnością instalacji.

Firmy fotowoltaiczne – postaw na naszą propozycję w Gliwicach!

Celem naszej firmy fotowoltaicznej jest stworzenie estetycznej i funkcjonalnej instalacji, która idealnie wkomponuje się w architekturę każdego budynku. Dlatego podczas montażu fotowoltaiki dokładamy wszelkich starań, aby ukryć przewody i elementy instalacyjne, zapewniając jednocześnie optymalne działanie paneli fotowoltaicznych. Z nami możesz liczyć na profesjonalną obsługę od A do Z. Jesteśmy w stanie zamontować także magazyn energii. Działamy na terenie Śląska i okolic – zapraszamy m.in. mieszkańców Gliwic.